Baştan Çıkaran Sergi “Aphrodisiac” Hudson Arnavutköy’de

Arnavutköy’e Kalıcı Miras ‘’HUDSON’’
23 Mayıs 2016
Beyaz Tavşanı HUDSON Arnavutköy’de Takip Edin!
1 Aralık 2016

Baştan Çıkaran Sergi Hudson Arnavutköy’de

Serüvenine 2016’da kapılarını açarak başlayan ve yıl içerisinde İstanbul’un en çok tercih edilen mekanları arasında yerini alarak fark yaratan Hudson, yeni sezonda da farklı sergilere imza atarak, sanatsal aktitivitelerine de devam ediyor olacak.

Sanatla iç içe olan Hudson, açıldığı günden bu yana BuBiProje ile ortaklaşa gerçekleştirdiği “Building Art Wall” projesi kapsamında genç sanatçılarla her ay farklı yeni proje ve sergilere ev sahipliği yaptığı ve büyük ilgi gören art projesi ile yeni dönemde de özel isimleri ağırlıyor.

Afrodizyak etkisi yaratan kadınların canlı ve parlak renkleriyle insanı uyaran, kimi zaman burun kıvıran, çoğu zaman ise baştan çıkaran ruh hallerini yansıtmaya çalışan bir sergi” diye tanımladığı sıra dışı “Afrodizyak” adlı sergisi ile Zübeyde, 4 Ekim 2016 tarihinde HudsonArt’a konuk oluyor.


Sanatçı Hakkında Bilgi

Zübeyde Arda Şahinbaş, 1981 Atina’da dünyaya geldi ve sonrasında Ankara’da Charles de Gaulle Lisesini bitirip Paris’e yerleşti. Ecole Superieur des Art Moderne’de, Görsel İletişim bolümünü ikincilikle tamamladı. Sipa Press’deki stajının ardından 2005 yılında İstanbul’a gelip, içlerinde Young & Rubicam’ın da olduğu bazı reklam ajanslarında çalıştıktan sonra, resme döndü.
2012 yılında ilk kişisel sergisini İstanbul’da Hobi Galeri’de açtı. 2013 yılında eserleri Art Monaco ve Roma’da Galleria Lombardi’de kendilerine yer buldu. Son yaptığı çalışmalar ise 2016 yılında Tamirane İstanbul’da sergilendi.

www.zubeydearda.com
www.instagram.com/zubeydearda
www.facebook.com/zuppaints