UKALIFE: Lezzetin sınırsızlığına inanarak sınırları zorlamak.

Ukalife bugün insanların günün her saatinde gidip, sohbet ederek bir şeyler yiyebilecekleri, Türk ve dünya mutfağından en özel lezzetleri tadabilecekleri ayrıcalıklı mekanlara sahip.

Ukalife’ın bilgili ve tecrübeli profesyonel ekibi tarafından hayata geçirilen Ukalife markalarında imza niteliğinde lezzetler, kaliteli eğlence, sıcak dekorasyon ve rahat atmosfer, belirleyici özellikler olarak ön plana çıkıyor. Kalite ve lezzet konusunda asla ödün vermeyen Ukalife’ın bünyesinde; Louie İstanbul ve Barbounia Lokanta yer alıyor.

Uzun yıllardır sektörde oluşturduğu markaları ile adından sıkça söz ettiren Ukalife, kendine özgü ambiyanslara sahip mekanlarıyla şehrin stresinden uzaklaşmak ve sevdikleriyle keyifli bir ortamda hoşça vakit geçirmek isteyenlere, lezzetli bir akşam yemeği, geniş şarap menüsü ve renkli kokteyller sunuyor. Bu ambiyans, Ukalife misafirlerini İstanbul’un içinden çıkmadan bambaşka bir dünyaya götürüyor…

Şehrin en popüler mekanlarını bünyesinde barındıran marka, daha önce hayata geçmemiş mekanlar tasarlayarak farkını ortaya koyarken, sektörde öncü bir marka olmanın sorumluluğuyla ilerlemeye devam ediyor.

UKALIFE